Zubný lekár v modernej ambulancii v NR - DENTALCENTER

Spoločnosť: DC MEDICAL s.r.o.
Miesto výkonu práce: Nitra
Dátum platnosti ponuky: 24.11.2023
Pracovný a mimopracovný pomer: pracovný pomer na neurčitý čas
Pracovná oblasť: Zdravotníctvo

Údaje o pracovnom mieste

Náplň (druh) práce

Do stomatologickej ambulancie DENTALCENTER (https://dentalc.sk/sk) v Nitre hľadáme zubného lekára. Klientom poskytujeme komplexnú stomatologickú starostlivosť - záchovnú stomatológiu, estetickú stomatológiu, endodontické ošetrenie, protetické práce, či implantológiu.
Staňte sa súčasťou profesionálneho tímu spoločnosti DC MEDICAL s.r.o., ktorá je jedným z najväčších poskytovateľov zdravotnej starostlivosti v oblasti zubnej stomatológie, estetickej medicíny a plastickej chirurgie na Slovensku.
Sme moderná, dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť, ktorá ponúka nadštandardné služby tímu špecialistov s najmodernejším prístrojovým vybavením v troch krajských mestách, v Bratislave, Nitre a Košiciach.

Požadované vzdelanie

Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Cudzie jazyky

anglický - pokročilá: B1 a B2

Filtrovať ponuky podľa

1/2206