Technický pracovník - Odbor vyjadrovacej činnosti PN

Spoločnosť: SLOVENSKÝ VODOHOSPODÁRSKY PODNIK, štátny podnik
Miesto výkonu práce: Piešťany
Dátum platnosti ponuky: 11.10.2023
Pracovný a mimopracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu počet mesiacov: 12
Pracovná oblasť: Vodné hospodárstvo a vodárenstvo

Údaje o pracovnom mieste

Náplň (druh) práce

- vyjadrovacia činnosť k stavbám cudzích investorov vo vzťahu k spravovaným vodným tokom a vodohospodárskym objektom SVP š.p. a hájenie záujmov v zmysle platnej legislatívy vo vodnom hospodárstve
- zúčastňovanie sa na rokovaniach s cudzími investormi, stavebnými a vodoprávnymi orgánmi v štádiu prípravy, realizácii a kolaudácií stavieb
- preverovanie vydaných územných, stavebných a kolaudačných rozhodnutí v súvislosti s vydanými podmienkami SVP š.p. a ich rešpektovania v rozhodnutiach
- odborné stanoviská k pozemkovým úpravám, územnoplánovacej dokumentácie sídelných útvarov a strategických dokumentov
- odborné stanoviská ku kvantitatívnym bilanciám vypúšťaných vôd z povrchového odtoku do vodných tokov
- spracovávanie podkladov k odberom podzemných vôd s následným vydávaním rozhodnutia o poplatkoch

Požadované vzdelanie

Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Počítače

Internet - pokročilá

Microsoft Windows - pokročilá

Microsoft Word - pokročilá

Microsoft Excel - pokročilá

Microsoft Outlook - pokročilá

Filtrovať ponuky podľa

1/2205