Manipulant na čerpacej stanici - Veľké Leváre

Spoločnosť: REAL - K, s.r.o.
Miesto výkonu práce: Veľké Leváre (Malacky)
Dátum platnosti ponuky: 31.07.2023
Pracovný a mimopracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu počet mesiacov: 12
Pracovná oblasť: Obchod, marketing a reklama

Údaje o pracovnom mieste

Náplň (druh) práce

- obsluhovanie palivových stojanov na čerpacích staniciach, napomáhanie s načerpaním pohonných hmôt do motorových vozidiel
- účtovanie pohonných hmôt, služieb a doplnkového sortimentu prostredníctvom registračnej pokladne a platobného terminálu
- preberanie a dokladanie tovaru do regálov a druhotných predajných priestorov dodržiavaní zásady FIFO
- zodpovednosť za hotovosť v pokladni, prepočítanie, odovzdávanie dennej tržby a uskutočnenie dennej uzávierky
- dodržiavanie prísnych bezpečnostných a protipožiarnych predpisov a opatrení
- zodpovedne a presne pripraviť inventarizáciu tovarov a peňažných prostriedkov na odovzdanie nastupujúcej zmene
- udržiavanie čistoty a poriadku na pracovisku

Požadované vzdelanie

Nižšie stredné odborné vzdelanie

Stredné odborné vzdelanie

Úplné stredné odborné vzdelanie

Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium)

Vyššie odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Počítače

Microsoft Excel - elementárna

Filtrovať ponuky podľa

1/2208