Operátor výroby Nemak HPDC

Spoločnosť: AGENTÚRA PERSON EDUCATION SERVIS s.r.o.
Miesto výkonu práce: Žiar nad Hronom
Dátum platnosti ponuky: 26.11.2023
Pracovný a mimopracovný pomer: pracovný pomer na neurčitý čas
Pracovná oblasť: Hutníctvo, zlievarenstvo a kováčstvo,Strojárstvo (vrátane výroby motorových vozidiel)

Údaje o pracovnom mieste

Náplň (druh) práce

- Ponúkame stálu prácu a motivujúce platové podmienky v stabilnej perspektívnej spoločnosti Nemak - Žiar nad Hronom,
Ponúkame 2 pozície:
1. Operátor odlievania: náplňou práce je obsluha strojného zariadenia pri výrobe hliníkových odliatkov, manipulácia s hliníkovými odliatkami
2. Operátor sekundárnych operácii: obsluha CNC zariadenia a brúsenie odliatkov pomocou ručného pneumatického náradia,
Práca v čistom novom prostredí, v novej výrobnej Hale v Nemaku.

Požadované vzdelanie

Nižšie stredné odborné vzdelanie

Stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Filtrovať ponuky podľa

1/2205