ZVÁRAČ 111 - HOLANDSKO - 23 EUR

Spoločnosť: JOB centrum, s.r.o.
Miesto výkonu práce: Holandsko
Dátum platnosti ponuky: 04.09.2023
Pracovný a mimopracovný pomer: práca na živnosť
Pracovná oblasť: Strojárstvo (vrátane výroby motorových vozidiel)

Údaje o pracovnom mieste

Náplň (druh) práce

Ak si hľadáte prácu ako ZVÁRAČ 111, neváhajte sa nám ozvať a doplniť náš tím. Od januára 2023 spúšťame nový projekt v HOLANDSKU. Jeho predpokladaná dĺžka je 6 mesiacov, pričom sa bude pracovať cca 45 h týždenne. Hodinová odmena je 23 EUR. Dopravu a ubytovanie zabezpečujeme a hradíme v plnom rozsahu.

Požadujeme:
-živnosť aktívnu min. 2 mesiace, z dôvodu získania A1
-osvedčenie o skúške zvárača
-zodpovednosť a spoľahlivosť
-CUDZÍ JAZYK na komunikatívnej úrovni /anglický, nemecký alebo poľský/, NUTNÁ schopnosť komunikovať v jazyku. Hovorový, prípadne pracovný jazyk NESTAČÍ!

Jedná sa o zváranie čiernych ocelí, plechov, tupé a kútové zvary /hrúbka od 10 do 40 mm, poloha zvárania PA, PF, PD /vodorovná z hora, zvislá do hora, vodorovná šikmo nad hlavou/.
Potrebné absolvovať pracovnú skúšku.

Ponúkame:
-slušne zaplatenú prácu
-pravidelné turnusy
-práca na dlhodobých projektoch
-ubytovanie ZDARMA
-doprava ZDARMA
-pracovné pomôcky zdarma
-seriózne jednanie a plnenie záväzkov
-splatnosť faktúr do 14 dní, úhrada vždy včas
-možnosť záloh po odpracovanom týždni

V prípade seriózneho záujmu ma neváhajte kedykoľvek kontaktovať na 0910 808 809.
Ak nedvíham, napíšte mi do sms vaše meno a pozíciu, o ktorú sa zaujímate, ozvem sa.
Pekný deň!

Požadované vzdelanie

Nižšie stredné odborné vzdelanie

Filtrovať ponuky podľa

1/2208