Pracovník na doplňovanie a doobjednávanie tovaru na predajni

Spoločnosť: uniComert s.r.o.
Miesto výkonu práce: Bratislava
Dátum platnosti ponuky: 18.11.2023
Pracovný a mimopracovný pomer: dohoda o vykonaní práce
Pracovná oblasť: Obchod, marketing a reklama

Údaje o pracovnom mieste

Náplň (druh) práce

Hľadáme: Doplňovanie a doobjednávanie tovaru na predajni (dlhodobá brigáda)

Náplň práce: Doplňovanie a doobjednávanie tovaru na predajni Lutz, zhotovovanie fotografií doplnených stojanov a ich posielanie na e-mail, popr. WhatsApp

Pracovný čas: brigáda sa bude vykonávať 3 ×za mesiac, dni výkonu práce možno dohovoriť podľa času a možností uchádzača

Platové podmienky: rozsah mzdy je okolo 60 Eur hrubého na mesiac
Požadujeme: starostlivosť, spoľahlivosť, znalosť práce s emailom a WhatsApp

Požadované vzdelanie

Základné vzdelanie

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Filtrovať ponuky podľa

1/2206