Telefonista/ka pre digitálne technológie - Košice

Spoločnosť: RENOSTER GROUP s.r.o.
Miesto výkonu práce: Košice-Staré Mesto
Dátum platnosti ponuky: 02.08.2023
Pracovný a mimopracovný pomer: pracovný pomer na neurčitý čas
Pracovná oblasť: Personalistika, administratíva a služby zákazníkom,Obchod, marketing a reklama

Údaje o pracovnom mieste

Náplň (druh) práce

Tvojou prácou bude telefonická komunikácia so zákazníkmi, spracovávanie DTB, prezentácia a predaj produktu WEXO, získavanie súhlasu zákazníka pre budúce kontaktovanie.

Od Teba budeme očakávať:
- zodpovednosť za spracovanie pridelenej databázy
- poskytovanie informácií zákazníkom
- plnenie stanovených KPI

Práca v našom komerčnom call centre môže byť skvelý začiatok. Na prvom mieste je spokojný zákazník. Naše call centrum je o budovaní vzťahov a snahe pomôcť zákazníkovi, preto nehľadáme prax, ale srdce na správnom mieste.

Že nemáš skúsenosti? Nevadí, my ťa všetko naučíme.

Tvoju úlohou bude prezentácia PRVEJ SLOVENSKEJ KRYPTOMENY "WEXO", ktorej zvýhodnený predpredaj pred uvedením na svetové burzy začína práve v tejto chvíli. Slovenské technologické spoločnosti už neraz vo svete dokázali zmeniť trendy a uplatniť sa na svetových trhoch. Dnes máš aj TY možnosť stať sa členom najúspešnejšieho predajného tímu.
Pridaj sa k nám a získaj skúsenosti a skvelých kolegov
• pracujeme iba v pracovných dňoch v čase od 9:00 do 17:30
• pracovať budeš vo veľmi príjemnom a modernom prostredí.

Požadované vzdelanie

Nižšie stredné odborné vzdelanie

Stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Počítače

Microsoft Word - elementárna

Microsoft Outlook - elementárna

Microsoft Excel - elementárna

Filtrovať ponuky podľa

1/2204