Zubný asistent, zubná sestra

Spoločnosť: MARTINS GROUP s. r. o.
Miesto výkonu práce: Žilina
Dátum nástupu: 01.09.2023
Dátum platnosti ponuky: 02.08.2023
Pracovný a mimopracovný pomer: pracovný pomer na neurčitý čas
Pracovná oblasť: Zdravotníctvo

Údaje o pracovnom mieste

Náplň (druh) práce

Zubná klinika Centrum Dent priamo v centre Žiliny hľadá do svojho mladého kolektívu zubnú sestričku/asistentku na TPP.

Centrum Dent je kvalitná a cenovo dostupná stomatológia, ktorá poskytuje svoje profesionálne služby pre celé rodiny.

Svojmu novému kolegovi, alebo kolegyni ponúkame mzdu vo výške 1000€ (netto) plus rôzne benefity a zamestnanecké výhody ako napríklad:
- Nadštandardné vybavenie ambulancie,
- príjemné pracovné prostredie a skvelý kolektív,
- práca s najmodernejšími prístrojmi.

Hľadáme niekoho kto pristupuje svedomito k svojej práci a má chuť sa učiť nové veci, ale predovšetkým je tímoví hráč.

Náplňou práce je:
- príprava ordinácie,
- spracovanie zdravotníckej dokumentácie,
- asistencia pri kresle,
- dezinfekcia a sterilizácia pracovných nástrojov,
- udržiavanie poriadku a chodu ambulancie .

Potrebné vzdelanie: stredoškolské s maturitou, alebo vysokoškolské I. stupňa v odbore zubný asistent, zdravotná sestra.
Práca vhodná pre zubnú sestru/ asistentku s praxou, ale zaškolíme aj absolventa.
Nástup možný od septembra.

Kontaktná osoba: Andrea Majerčíková 0910447012
mail: papikova.drea@gmail.com

Požadované vzdelanie

Stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Cudzie jazyky

anglický - elementárna: A1 a A2

Filtrovať ponuky podľa

1/2208