Vodič do 3.5 ton pre medzinárodnú prepravu

Spoločnosť: OTD Drive Company s.r.o.
Miesto výkonu práce: Košice-Sídlisko KVP
Dátum platnosti ponuky: 02.08.2023
Pracovný a mimopracovný pomer: pracovný pomer na neurčitý čas
Pracovná oblasť: Logistika, skladovanie a poštové služby,Doprava

Údaje o pracovnom mieste

Náplň (druh) práce

Prijmeme vodičov na plachtové dodávky do 3,5t. na medzinárodnú prepravu tovaru v rámci SK a EU.
Práca na TPP, zárobok 1500€-2000€ v čistom. Vodičský preukaz skupiny B
Krajiny, do ktorých cestujeme: Rakúsko, Nemecko, Taliansko, Belgicko, Holandsko, Česká republika
Vodiči majú mesačne najazdených približne 12000 - 15000 tisíc kilometrov .
Výhody a Bonusy
* Šofér má pridelené auto, na ktorom jazdí iba on
* Pravidelný a dôkladný servis vozidla
* Priateľský a ľudský prístup
* zamestnanie na pracovnú zmluvu (TPP)
* práca je vhodná aj pre cudzincov, prax nie je nutná, preferujeme šoféra z východného slovenska

Požiadavky
* práca na turnusy
* Skúsenosti a dobré vodičské schopnosti
* Chuť a ochota pracovať
* Starostlivosť o pridelené vozidlo

Nové auto Renault Master 10 palet

Parkovanie v Bratislave
Všetky podrobnosti telefonicky +421948621884

Požadované vzdelanie

Stredné odborné vzdelanie

Filtrovať ponuky podľa

1/2205