Odborný referent odd. ŽP

Spoločnosť: Mesto Nová Dubnica
Miesto výkonu práce: Nová Dubnica (Ilava)
Dátum platnosti ponuky: 30.06.2023
Pracovný a mimopracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu počet mesiacov: 12
Pracovná oblasť: Samospráva,Odpadové hospodárstvo a životné prostredie

Údaje o pracovnom mieste

Náplň (druh) práce

- zabezpečovanie povinností mesta pri celoročnej údržbe verejnej zelene, verejných priestranstiev, mobiliáru, detských ihrísk, vianočnej výzdoby, dažďových vpustov
- zabezpečovanie preneseného výkonu štátnej správy vo veciach ochrany vôd, ochrany ovzdušia, ochrany prírody a krajiny
- zabezpečovanie plnenia úloh mesta ako držiteľa komunálnych odpadov a drobných stavebných odpadov podľa platného zákona o odpadoch
- vedenie evidencie odpadov, spracovanie hlásení a štatistických výkazov o odpadoch
- vytváranie objednávok, platobných preukazov a ostatných dokladov potrebných pre finančné zabezpečovanie plnenia úloh oddelenia ŽP, vedenie evidencie plnenia rozpočtu odd. ŽP,
- vybavovanie pridelenej agendy v zmysle kancelárskeho poriadku, vybavovanie podnetov občanov v pôsobnosti odd. ŽP, terénne obhliadky a kontroly v rámci pôsobnosti oddelenia

Požadované vzdelanie

Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Počítače

Microsoft Word - pokročilá

Microsoft Excel - pokročilá

Microsoft Outlook - pokročilá

Filtrovať ponuky podľa

1/2206