Špecialista pre hydrológiu

Spoločnosť: Slovenský hydrometeorologický ústav
Miesto výkonu práce: Bratislava-Nové Mesto
Dátum platnosti ponuky: 06.08.2023
Pracovný a mimopracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu počet mesiacov: 12
Pracovná oblasť: Odpadové hospodárstvo a životné prostredie

Údaje o pracovnom mieste

Náplň (druh) práce

Zamestnanec na pracovnej pozícií "Špecialista pre hydrológiu" vykonáva tieto činnosti:

Zamestnanec na pracovnej pozícii bude vykonávať túto pracovnú činnosť:
• vykonáva kontrolu, spracovanie a hodnotenie údajov z monitorovania kvality povrchových vôd v rámci prideleného povodia
• vykonáva expertíznu a posudkovú činnosť v rámci prideleného povodia pre potreby orgánov štátnej správy a pre ďalšie požiadavky v oblasti vodného hospodárstva
• vykonáva spracovanie odborných posudkov za oblasť hodnotenia vplyvu pesticídov na povrchovú vodu v rámci autorizačného procesu prípravkov na ochranu rastlín v Slovenskej republike
• spolupracuje pri príprave podkladov v rámci reportovacích povinností pre národné a medzinárodné inštitúcie.

Požadované vzdelanie

Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Cudzie jazyky

anglický - pokročilá: B1 a B2

Počítače

Microsoft Word - pokročilá

Microsoft Outlook - pokročilá

Internet - pokročilá

Microsoft Excel - pokročilá

Filtrovať ponuky podľa

1/2205