Finančný konzultant

Spoločnosť: Katarína Šikulová
Miesto výkonu práce: Vranov nad Topľou
Dátum platnosti ponuky: 06.08.2023
Pracovný a mimopracovný pomer: pracovný pomer na neurčitý čas
Pracovná oblasť: Bankovníctvo, poisťovníctvo, finančné služby a reality

Údaje o pracovnom mieste

Náplň (druh) práce

Sme obchodno-ekonomická firma s viac ako 50 ročnými skúsenosťami, pôsobiaca v mnohých európskych štátoch. Sústreďujeme sa na dlhodobé, komplexné finančné sprostredkovanie. Každé finančné riešenia prispôsobujeme aktuálnej životnej situácii naších klientov.

Ponúkame príležitosti pre cieľavedomých ľudí na východnom Slovensku.

Skúsenosti vo finančnej a ekonomickej oblasti nie sú potrebné.
Po zabehnutí na tejto pozícii je možnosť zaujímavého kariérneho rastu.

Príležitosť aj pre :
- študentov
- zamestnaných, ktorý v práci nie sú spokojný

Náplň práce:
- servis
- administratíva
- pomoc klientom
- mailová a telefonická komunikácia

V prípade záujmu Vás poprosím zaslať životopis (v prípade Vášho súhlasu spolu s fotkou).

Požadované vzdelanie

Stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Filtrovať ponuky podľa

1/2206