Technický pracovník/čka výrobnej prípravy

Spoločnosť: Doprastav, a.s.
Miesto výkonu práce: Senec
Dátum platnosti ponuky: 06.08.2023
Pracovný a mimopracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu počet mesiacov: 12
Pracovná oblasť: Stavebníctvo

Údaje o pracovnom mieste

Náplň (druh) práce

Hľadáme nového parťáka alebo parťáčku pre naše stredisko výroby prefabrikátov. Ak máte v stavebníctve a technickej dokumentácii prehľad, hľadáte nové výzvy a príležitosti, budeme sa tešiť na Váš životopis.

Čo Vám zveríme do rúk:
prácu s projektovou dokumentáciou, vyhodnocovanie a tlač spracovaných dokumentov,
• zabezpečovanie komunikácie s projektantmi,
• oceňovanie stavieb, konštrukcii, kalkulácia cien,
• zabezpečovanie stavieb po technickej stránke.

Mzdové podmienky (brutto) 1 400 EUR/mesiac + mesačné prémie + ročná prémia. S úspešným uchádzačom je možné dohodnúť aj vyššie mzdové podmienky v závislosti od predošlých skúseností a osobnostných predpokladov na danú pozíciu.

Požadované vzdelanie

Úplné stredné odborné vzdelanie

Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Počítače

Microsoft Excel - pokročilá

Microsoft Word - pokročilá

Microsoft Outlook - pokročilá

AutoCAD - elementárna

CENKROS plus - elementárna

Filtrovať ponuky podľa

1/2208