Recepčná/ý do 3*hotela v obci Brienz vo Švajčiarsku

Spoločnosť: JK Universal Consulting s.r.o.
Miesto výkonu práce: Švajčiarsko
Dátum platnosti ponuky: 09.08.2023
Pracovný a mimopracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu počet mesiacov: 5
Pracovná oblasť: Ubytovanie, cestovný ruch a hazard

Údaje o pracovnom mieste

Náplň (druh) práce

Hľadáme 1 recepčnú/-ého do 3* hotela v kantóne Bern, časť Interlaken v obci Brienz vo Švajčiarsku. Hotel s kapacitou 80 postelí, s 2 reštauráciami Á la Cárte s kapacitou pre 200 zákazníkov v interiéri a na terase pre cca. 80 hostí
Sezónna práca do októbra. Po vzájomnej spokojnosti možnosť pokračovať v zimnej sezóne od 15.12. do 15.04.2024.
Zmluva so zamestnávateľom.
-Nástup: čím skôr
-pracovná doba 43,5 hod/týždeň, 5 dní v týždni
Plat:
- 4100 - 4600 CHF Brutto/mesiac + 13. plat mesačne
cca. 2500 - 2800 CHF Netto (po odrátaní ubytovania 345 CHF a stravy 2 x denne 418 CHF)
Platové ohodnotenie záleží od odbornosti a skúseností. Možnosť navýšenia platu po skúšobnej dobe u zamestnávateľa
Prepitné je rozdeľované medzi personál
Ubytovanie je poskytované buď v priamo v hoteli alebo 150 m od hotela, maximálne do 1 km za poplatok 345 CHF/osoba pri jednolôžkovej izbe so sprchou, WC na chodbe, alebo za poplatok 400 - 500 CHF/osoba so sprchou a WC v izbe , WIFI a pre páry v dvojlôžkovej izbe. K dispozícii je spoločná kuchynka. Strava za 22 pracovných dní v mesiaci za poplatok 418 CHF bez raňajok alebo 473 CHF 3 x denne
Požiadavky na zamestnanca:
Zamestnávateľ požaduje doložiť referencie z predchádzajúcich zamestnaní, prax minimálne 2 roky ako recepčná v zahraničí
Úroveň jazyka:
- nemecký jazyk na úrovni B2-C1 a anglický jazyk B1
- zamestnávateľ oblečenie nezabezpečuje, je potrebné si doniesť biela košeľa/blúzka, čierne nohavice/sukňa a sako, čierne topánky
V prevádzke pracuje 50 zamestnancov aj zo Slovenska a Čiech
Vziať so sebou malého psa je povolené

Požadované vzdelanie

Stredné odborné vzdelanie

Úplné stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

aspoň 2 roky

Cudzie jazyky

nemecký - pokročilá: B1 a B2

anglický - pokročilá: B1 a B2

Podmienka: Ovládanie všetkých definovaných jazykov

Filtrovať ponuky podľa

1/2206