Vzťahový manažér - Vedúci pobočky - Levice

Spoločnosť: Ing. Pavol Krajkovič - TRIPRESS
Miesto výkonu práce: Levice
Dátum platnosti ponuky: 11.08.2023
Pracovný a mimopracovný pomer: práca na živnosť
Pracovná oblasť: Manažment, podnikové financie, účtovníctvo, kontrola a štatistika,Obchod, marketing a reklama,Bankovníctvo, poisťovníctvo, finančné služby a reality

Údaje o pracovnom mieste

Náplň (druh) práce

Vedenie obchodného tímu s cieľom zabezpečovať jeho rozvoj, vedenie, motiváciu a rast.
• Aktívne vyhľadávanie a oslovovanie potencionálnych spolupracovníkov.
• Udržiavanie obchodných kontaktov, starostlivosť o kľúčových zákazníkov.
• Zodpovedanie za dosahované obchodné výsledky spolupracovníkov.
• Plánovanie obchodných cieľov.
• Uzatváranie zmlúv o spolupráci a následná starostlivosť o nových spolupracovníkov.
• Vedenie vstupných náborových a výberových pohovorov s cieľom identifikovať vyhovujúcich uchádzačov.
• Samostatné vedenie pracovných pohovorov v sídle spoločnosti.
• Podporovanie spolupracovníkov pri riešení problémov formou štruktúrovaných otázok, reflexie, návrhov a spätnej väzby.
• Napomáhanie pri realizácii plánov a zámerov.
• Podporovanie osobného rozvoja a sebavzdelávania.
• CIEĽ = VYTVORIŤ DO 6 MESIACOV OBCHODNÝ TÍM O POČTE cca. 6 ľudí a viac.

Požadované vzdelanie

Stredné odborné vzdelanie

Úplné stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Počítače

Open Office - pokročilá

Internet - pokročilá

Filtrovať ponuky podľa

1/2204