Informatik

Spoločnosť: Protimonopolný úrad SR
Miesto výkonu práce: Bratislava-Ružinov
Dátum platnosti ponuky: 16.08.2023
Pracovný a mimopracovný pomer: pracovný pomer na neurčitý čas
Pracovná oblasť: IT a telekomunikácie

Údaje o pracovnom mieste

Náplň (druh) práce

Agendu útvaru tvorí najmä: koordinovanie, rozvíjanie, implementovanie a prevádzkovanie informačných technológií úradu, prevádzkovanie a bezpečnosť počítačovej siete úradu a správu koncového uzla siete Govnet, údržba prevádzkovaného technického a programového vybavenia úradu, poskytovanie poradenstva užívateľom v oblasti informačných technológií, technickú súčinnosť forenzného vyšetrovania, tvorba interných riadiacich aktov úradu v oblasti informačných technológií.

Vybrané pracovné činnosti: príprava, údržba, realizácia, zabezpečovanie súčinnosti, poradenstva a ostatných činností, ktoré vyplývajú z činností, ktoré sú potrebné pri vykonaných inšpekciách v oblasti forenzného systému, samostatné vypracovanie, metodické spracovanie, navrhovanie technických postupov v oblasti forenzného systému.
Zabezpečovanie úloh „dátového kurátora“ a to hlavne riadenie údajov úradu a ich rozvoj, zodpovednosť za procesy kvality údajov, súlad so štandardami, zverejňovanie údajov

Každý zamestnanec na útvare sa stretáva s prácou v každom type agendy. Ide o dynamickú prácu vhodnú pre uchádzača, ktorý nemá rád stereotyp a hľadá uplatnenie v IT oblasti, má rád nové výzvy, rád sa učí nové veci a očakáva osobnostný rozvoj.

Požadované vzdelanie

Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa

Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Cudzie jazyky

anglický - pokročilá: B1 a B2

Počítače

Microsoft Windows - pokročilá

Microsoft Windows Server - pokročilá

Linux - elementárna

MAC OS X - elementárna

Filtrovať ponuky podľa

1/2205