Business IT konzultant - Home Office/Office

Spoločnosť: msg life Slovakia s.r.o.
Miesto výkonu práce: Košice-Juh
Dátum platnosti ponuky: 16.08.2023
Pracovný a mimopracovný pomer: pracovný pomer na neurčitý čas
Pracovná oblasť: IT a telekomunikácie

Údaje o pracovnom mieste

Náplň (druh) práce

Informácie o pracovnom mieste
Konkrétna výška mzdy závisí od znalostí a skúseností a je výsledkom vzájomnej dohody. U nás je možné pracovať formou hlavného pracovného pomeru alebo na živnosť. Práca z domu alebo v kancelárii v BA, ZA, KE podľa dohody.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
• naučíme Vás, ako prispôsobiť náš systém potrebám zákazníka (analyzovať zákaznícke požiadavky): od koncepčných prác vrátane technickej a funkčnej špecifikácie cez implementáciu až po testovanie softvéru
• budete poskytovať podporu a poradenstvo našim zákazníkom pri nasadzovaní a prispôsobovaní nášho systému na správu zmlúv životného poistenia, a taktiež pri otázkach priamo z produkcie, Vaše pole pôsobnosti bude zahŕňať nielen poradenstvo, ale aj predprípravu, koncepciu a realizáciu workshopov, školení a prezentácií
• krok po kroku to bude komplexnejšie: v koordinácií s našimi vývojovými pracovníkmi a externými zákazníkmi sa budete podieľať na tvorbe našich softvérových projektov a stanete sa spájajúcim elementom medzi užívateľmi systému a softvérovým vývojom
• preberiete zodpovednosť za odbornú integráciu, za zrozumiteľné vykreslenie obchodných procesov a exaktné napojenie na príbuzné systémy
• budete vytvárať odborné koncepty a robiť detailné zadania na prispôsobenie softvéru rámcovým podmienkam a príbuzným systémom zákazníka

Požadované vzdelanie

Stredné odborné vzdelanie

Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium)

Vyššie odborné vzdelanie

Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa

Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa

Vysokoškolské vzdelanie tretieho stupňa

Cudzie jazyky

nemecký - vysoká: C1 a C2

Filtrovať ponuky podľa

1/2205