Dispečer (vedúci) dopravy MI

Spoločnosť: PODVIHORLATSKÉ PEKÁRNE A CUKRÁRNE a.s.
Miesto výkonu práce: Michalovce
Dátum platnosti ponuky: 31.10.2023
Pracovný a mimopracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu počet mesiacov: 6
Pracovná oblasť: Doprava,Potravinárstvo

Údaje o pracovnom mieste

Náplň (druh) práce

- vypracovávať rozvozné plány všetkých liniek s dôrazom na efektívne využívanie pracovného času vozidiel a pohonných hmôt.
- zabezpečovať rozvoz výrobkov na všetky rozvozné smery s dôrazom na včasné zásobenie všetkých odberateľov + zabezpečovať druhé a tretie rozvozy.
- sústavne dbať o optimalizáciu počtu rozvozných liniek, počet vodičov a vozidiel s cieľom minimalizovať náklady počas rozvozu.
- vypracovávať a kontrolovať harmonogram pristavovania vozidiel k rampe, čas a spôsob nakladania, ako aj využívanie pracovného času počas rozvozu.
- sledovať nástup a ukončenie práce vodičov na rozvoznej linke.
-vykonávať práce spojené s evidenciou a spravovaním výkazov o jazde motorového vozidla, vypisovanie stasiek, spracovanie údajov podľa liniek vodičov, sledovanie ubehnutých kilometrov, sledovanie prekračovania spotreby PHM.
- zodpovedať a sledovať, aby všetky vozidlá spoločnosti spĺňali zákonom predpísané požiadavky (cestná daň, zákonné poistenie PZP, STK, EK, kontroly tachografov).
- zabezpečovať vedenie osobných kariet OOP a čistiacich prostriedkov pre zamestnancov.
- zodpovedať za výber a prijímanie nových vodičov, ich včasné zaškolenie a zaučenie.
- zabezpečovať čerpanie dovoleniek v súlade s plánom dovoleniek.
- v spolupráci s obchodným úsekom riešiť reklamácie a sťažnosti.
- zabezpečovať a zodpovedať za údržbu, čistotu a poriadok v externých priestoroch spoločnosti (dvor).
- starať sa o ochranu majetku a.s., robiť opatrenia proti odcudzeniu a poškodeniu majetku.
- spracúvať štatistické a iné hlásenia podľa pokynov priameho nadriadeného.
- plniť ostatné úlohy a príkazy nadriadeného.

Požadované vzdelanie

Stredné odborné vzdelanie

Úplné stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

aspoň 1 rok

Počítače

Microsoft Excel - pokročilá

Microsoft Word - pokročilá

Filtrovať ponuky podľa

1/2206