Technický pracovník - Laboratórium - PN

Spoločnosť: SLOVENSKÝ VODOHOSPODÁRSKY PODNIK, štátny podnik
Miesto výkonu práce: Piešťany
Dátum platnosti ponuky: 03.10.2023
Pracovný a mimopracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu počet mesiacov: 12
Pracovná oblasť: Vodné hospodárstvo a vodárenstvo,Chemická výroba a farmácia

Údaje o pracovnom mieste

Náplň (druh) práce

- nahrávanie údajov a správa databázy monitorovania vôd v aplikácii laboratórneho softvéru Magic (OAV)
- poskytovanie údajov o kvalite toku, prenosy a exporty do databáz SHMU, Envirofond
- podľa praxe a zamerania vzdelania - výkon laboratórnych skúšok
- aktívna účasť na odbere vzoriek vôd a sedimentov, terénnych meraní
- činnosti súvisiace s evidenciou a vedenie riadenej dokumentácie systémom zabezpečenia kvality v akreditovanom laboratóriu

Požadované vzdelanie

Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Počítače

Microsoft Word - pokročilá

Microsoft Excel - pokročilá

Microsoft Outlook - pokročilá

Internet - pokročilá

Microsoft Windows - pokročilá

Filtrovať ponuky podľa

1/2205