Externá/interná asistentka - administratívna pracovníčka

Spoločnosť: IZY VAPE CE s. r. o.
Miesto výkonu práce: Bratislava-Ružinov
Dátum platnosti ponuky: 15.07.2023
Pracovný a mimopracovný pomer: pracovný pomer na neurčitý čas
Pracovná oblasť: Logistika, skladovanie a poštové služby,Personalistika, administratíva a služby zákazníkom,Obchod, marketing a reklama,Elektrotechnika

Údaje o pracovnom mieste

Náplň (druh) práce

Náplň práce našej budúcej pracovníčky/pracovníka:
- Komplexne koordinuje a zabezpečuje všetky administratívne a súvisiace činnosti firmy
- Zabezpečuje a vedie evidenciu a obeh pošty – došlej, odoslanej
- Vybavuje telefonickú a e-mailovú komunikáciu plus custumer service (český a maďarský jazyk výhodou)
- Zodpovedá za triedenie a archiváciu dokumentov
- Zastupuje firmu v oblastiach poverenia – styk s úradmi podľa potreby
- Pripravuje podklady pre obchodné stretnutia
- Pripravuje stretnutia s obchodnými partnermi
- Pripravuje požiadavky na nákup tovarov
- Vypracováva analýzy podľa potrieb vedenia
- Priebežne sleduje zákony, nariadenia a smernice súvisiace s jeho pracovným zaradením
- Zodpovedá za personalistiku
- Pripravuje ekonomických podkladov pre účtovníčku;
- Vykonáva bežné asistentské a sekretárske práce;

Požadované vzdelanie

Úplné stredné odborné vzdelanie

Vyššie odborné vzdelanie

Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa

Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa

Dĺžka praxe

aspoň 2 roky

Cudzie jazyky

anglický - pokročilá: B1 a B2

maďarský - pokročilá: B1 a B2

český - pokročilá: B1 a B2

Podmienka: Ovládanie aspoň jedného z vybraných jazykov

Počítače

Microsoft PowerPoint - pokročilá

Microsoft Word - pokročilá

Microsoft Outlook - pokročilá

Microsoft Excel - pokročilá

MAC OS X - elementárna

Adobe Photoshop - elementárna

Filtrovať ponuky podľa

1/2208