Operátor v elektrotechnickej výrobe - Nitra (TPP)

Spoločnosť: HR Business, s.r.o.
Miesto výkonu práce: Nitra
Dátum platnosti ponuky: 27.08.2023
Pracovný a mimopracovný pomer: pracovný pomer na neurčitý čas
Pracovná oblasť: Elektrotechnika

Údaje o pracovnom mieste

Náplň (druh) práce

Aj teba láka výrobné prostredie a chceš zmenu? Pridaj sa do nášho tímu operátorov výroby špičkovej elektroniky.
Čo bude tvoja úloha?
→ budeš obsluhovať automatickú linku, ktorá dáva súčiastky na dosku a tieto dosky budeš dokladať do linky, pod doskou si predstav plast o veľkosti kancelárskeho papiera o hrúbke asi 2-3 mm, vďaka tomuto zariadeniu, ktoré pomôžeš vyrobiť bude fungovať počítač, televízor, prípadne svetlo v autách
→ tvojou úlohou bude aj pripravovať a vymieňať súčiastky do osádzacích strojov a dopĺňať do nich cínovú pastu
→ pracovať budeš s modernými technológiami , počítačom a a budeš obsluhovať automatické stroje
→ pri práci budeš dodržiavať pracovné postupy, do ktorých ťa zaškolíme
→ práca v 4 - zmennej prevádzke
→ 12 hod. zmeny
→ budeš pracovať len 14 - 15 dní v mesiaci

Požadované vzdelanie

Základné vzdelanie

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Filtrovať ponuky podľa

1/2206