Stavebný pracovník - realizácia plochých striech

Spoločnosť: NH70, s.r.o.
Miesto výkonu práce: Slovensko
Dátum platnosti ponuky: 31.07.2023
Pracovný a mimopracovný pomer: pracovný pomer na neurčitý čas
Pracovná oblasť: Stavebníctvo

Údaje o pracovnom mieste

Náplň (druh) práce

Hľadáme stavebných pracovníkov na realizáciu hydroizolácie plochých striech.
Prax je vítaná avšak nie je podmienkou.
Zamestnancov prijmeme na TPP, prípadne môžu pracovať na živnosť. Závisí to od individuálnej dohody s jednotlivých uchádzačom o pracovnú pozíciu.
Práca vyžaduje cestovanie, nakoľko zákazky realizujeme v rámci celého Slovenska.
Zabezpečíme ubytovanie aj dopravu na miesto realizácie. Pracuje sa od pondelka do piatku, víkend voľný. Zriedkavo v prípade nepriaznivého počasia cez týždeň, sa pracuje cez víkend a náhradné voľno sa čerpá cez týždeň (táto situácia je výnimočná pri dlhodobejšom nepriaznivom počasí).

Požadované vzdelanie

Základné vzdelanie

Stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Filtrovať ponuky podľa

1/2208