Pracovník upratovacieho servisu

Spoločnosť: TYCHÉ, s.r.o.
Miesto výkonu práce: Šurany (Nové Zámky)
Dátum platnosti ponuky: 04.07.2023
Pracovný a mimopracovný pomer: pracovný pomer na kratší pracovný čas počet hodín za týždeň: 20
Pracovná oblasť: Ubytovanie, cestovný ruch a hazard,Technické a manuálne prierezové zamestnania,Personalistika, administratíva a služby zákazníkom

Údaje o pracovnom mieste

Náplň (druh) práce

Hľadáme šikovnú osobu na upratovanie ubytovacieho zariadenia.
- Upratovanie priestorov vo vlastníctve zamestnávateľa a v rámci toho:
- udržiavanie čistoty v pridelenom priestore alebo objekte,
- vysýpanie a odnášanie nečistôt zo smetných košov do kontajnerov,
- vykonávanie bežných upratovacích prác napr .umývanie podláh, utieranie prachu, zametanie nečistôt
- výmena posteľného prádla
- tepovanie, vysávanie, čistenie a dezinfekcia sociálnych a iných sanitárnych zariadení
- umývanie a leštenie okien, zrkadiel a iných sklenených plôch,
(príjem a výdaj) prádla a bielizne
- práce podľa požiadaviek vo zverených priestoroch a udržiavanie poriadku vo vonkajších priestoroch ubytovacieho zariadenia.

Požadované vzdelanie

Základné vzdelanie

Nižšie stredné odborné vzdelanie

Stredné odborné vzdelanie

Úplné stredné odborné vzdelanie

Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium)

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Filtrovať ponuky podľa

1/2206