Servisný technik kancelárskej techniky

Spoločnosť: EUROtoner, s.r.o.
Miesto výkonu práce: Nitra
Dátum platnosti ponuky: 21.07.2023
Pracovný a mimopracovný pomer: pracovný pomer na neurčitý čas
Pracovná oblasť: Elektrotechnika,IT a telekomunikácie

Údaje o pracovnom mieste

Náplň (druh) práce

Tvojou hlavnou náplňou práce je oprava kancelárskej techniky (tlačiarní, skenerov, veľkokapacitných tlačiarní, veľkoformátových tlačiarní a ostatnej kancelárskej techniky) v dielni v sídle spoločnosti, ale aj priamo u zákazníka.

Tá zábavnejšia časť je inštalovanie kancelárskej techniky u zákazníka a nastavenia podľa požiadaviek klienta.

Nikto nechce dnes čítať návod. Tvojou úlohou bude aj úvodné školenie zákazníkov ako ovládať nainštalované zariadenie. Niet sa čoho báť. Všetko ťa naučíme.

Požadované vzdelanie

Úplné stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Cudzie jazyky

anglický - elementárna: A1 a A2

Filtrovať ponuky podľa

1/2205