Obchodný zástupca na európskom trhu logistiky

Spoločnosť: ALITRANS GROUP s. r. o.
Miesto výkonu práce: Podolínec (Stará Ľubovňa)
Dátum platnosti ponuky: 29.10.2023
Pracovný a mimopracovný pomer: pracovný pomer na neurčitý čas
Pracovná oblasť: Doprava,Obchod, marketing a reklama

Údaje o pracovnom mieste

Náplň (druh) práce

Do nášho rozrastajúceho sa tímu hľadáme nového kolegu / kolegyňu , ktorý nám pomôže s vyhľadávaním klientov v oblasti medzinárodnej špedície , logistiky a zasielateľstva. Sú cudzie jazyky a komunikatívnosť tvoja silná stránka?

Cieľavedomosť a progres sú dve vlastnosti na ktorých ti záleží ? Potom hľadáme práve teba a budeme radi ak sa pridáš do nášho tímu , a zapojíš sa do spoločného budovania skvelej firmy a plnenia si svojich cieľov !

Prax je vítaná , avšak nieje nutná. Nového kolegu všetko naučíme a zaškolíme.

Náplň práce :
* telefonicky kontaktuje a získava nových klientov na európskom trhu
* príprava reportov a štatistík pre vedúceho oddelenia
* práca z kancelárie - nevyžaduje cestovanie
* pracovná doba 08:00 - 16:30

Požiadavky :
- Nemecký jazyk B2 alebo Anglický jazyk B2 alebo Taliansky jazyk B2 poprípade iný cudzí jazyk na tejto úrovni
- Plynulá komunikácia slovom aj písmom v cudzom jazyku
- Technická zdatnosť pri práci s PC
- Zodpovednosť
- Komunikatívnosť , Cieľavedomosť

Nástupná mzda sa skladá z fixnej čiastky 1000€, okrem ktorej máte možnosť získať aj kvartálny bonus podľa výkonu. Výška fixnej čiastky sa zvyšuje pravidelne na základe odpracovaného času vo firme. Kariérny rast po zaškolení je už potom závislý len od vášho výkonu a snahy. Pre ľudí s praxou v obore sa vypracuje individuálna ponuka.

V prípade záujmu vás poprosím zaslať životopis na viliam.cervenak@alitransgroup.sk

Požadované vzdelanie

Stredné odborné vzdelanie

Úplné stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Cudzie jazyky

nemecký - pokročilá: B1 a B2

anglický - pokročilá: B1 a B2

taliansky - pokročilá: B1 a B2

francúzsky - pokročilá: B1 a B2

Podmienka: Ovládanie aspoň jedného z vybraných jazykov

Počítače

Internet - pokročilá

Filtrovať ponuky podľa

1/2208