Vodič nákladného motorového vozidla - skupina C

Spoločnosť: Slovenské magnezitové závody, akciová spoločnosť, Jelšava, v skratke SMZ, a.s. Jelšava
Miesto výkonu práce: Jelšava (Revúca)
Základná zložka mzdy (v hrubom): 5,26 € za hodinu
Dátum platnosti ponuky: 06.09.2023
Pracovný a mimopracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu počet mesiacov: 12
Pracovná oblasť: Doprava

Údaje o pracovnom mieste

Náplň (druh) práce

- riadi pridelený mechanizmus po cestách vo vnútri podniku, prípadne
po štátnych cestách v zmysle platnej legislatívy
- zodpovedá za bezpečnú jazdu, prácu a pridelené vozidlo
- stará sa o preventívnu údržbu vozidla
- vedie záznam vo vozovom zošite
- zodpovedá za vedenie prvotných dokladov
- dodržiava pravidlá cestnej premávky a bezpečnosti pri práci
- zodpovedá za dobrý technický stav vozidla
- zodpovedá za poriadok v pridelených pracovných priestoroch,
garážovacích a parkovacích priestoroch

Požadované vzdelanie

Stredné odborné vzdelanie

Úplné stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Filtrovať ponuky podľa

1/2206