Laborant/ka v Rajeckej Lesnej

Spoločnosť: Kofola a.s.
Miesto výkonu práce: Rajecká Lesná (Žilina)
Základná zložka mzdy (v hrubom): 4,82 € za hodinu
Dátum platnosti ponuky: 13.09.2023
Pracovný a mimopracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu počet mesiacov: 12
Pracovná oblasť: Potravinárstvo

Údaje o pracovnom mieste

Náplň (druh) práce

Ak Ťa bavia chemické procesy a v laboratóriu si ako doma, neváhaj a reaguj na našu ponuku. Ponúkame Ti stabilné zamestnanie v našom tíme a jedinečnú možnosť odborného rastu v potravinárskej sfére.

Pracovná ponuka je s predpokladom kariérneho rastu na potravinárskeho technológa v prípade potencionálneho kandidáta s vysokoškolským vzdelaním.
Výkon práce je v Rajeckej Lesnej!
Pracuje sa v 3 - zmennej prevádzke v týždňových intervaloch.
Náplň práce:
- vykonávať chemickú, fyzikálnu a mikrobiologickú kontrolu kvality odobratých vzoriek vstupných surovín, materiálov, polotovarov a hotových produktov
- vykonávať kontrolu hygieny výrobných liniek, zamestnancov, prostredia
- pripravovať roztoky a materiály pre merania a kontrolu
- likvidovať vzorky po ukončení analýz
- zaznamenávať všetky zistené výsledky kontroly do laboratórnej dokumentácie a následne do SAP
- vykonávať pravidelnú prevádzkovú údržbu laboratórnych prístrojov a zariadení podľa návodu na obsluhu

Požadované vzdelanie

Stredné odborné vzdelanie

Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Počítače

Microsoft Word - pokročilá

Microsoft Excel - pokročilá

Filtrovať ponuky podľa

1/2205