Zástupca manažéra

Spoločnosť: Sebastián Palušný
Miesto výkonu práce: Považská Bystrica
Dátum platnosti ponuky: 11.11.2023
Pracovný a mimopracovný pomer: pracovný pomer na neurčitý čas
Pracovná oblasť: Manažment, podnikové financie, účtovníctvo, kontrola a štatistika,Personalistika, administratíva a služby zákazníkom,Obchod, marketing a reklama

Údaje o pracovnom mieste

Náplň (druh) práce

- Riadenie a organizácia teamu,
- Podpora výkonnostnej činnosti a produkcie
- Vytváranie rastového prostredia.
- Prispievanie k rozvoju firmy
- Komunikácia s klientami, obchodnými partnermi a riaditeľmi
- Administratívne práce nevyhnutné k vykonávaniu činnosti.
- Práca je v dynamickom kolektíve, kde sú dobré vzťahy a príjemná pracovná atmosféra prioritou.
- Nakoľko ide o je jeden z najlepšie platených sektorov nie len na Slovensku, ale aj v Európe, výhodou sú zaujímavé zárobky a finančné ohodnotenie
- Nové pozície obsadzujeme nakoľko v súčasnej ekonomickej situácii je extrémny dopyt po službách, ktoré pomáhajú znižovať mesačné výdavky. S našim aktuálnym tímom však už tento dopyt nestíhame spracovávať. A to nie len pre právnické, ale aj fyzické osoby a teda ľudí v bežných domácnostiach

Požadované vzdelanie

Úplné stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Počítače

Internet - elementárna

Microsoft Word - elementárna

Microsoft Excel - elementárna

Microsoft PowerPoint - elementárna

Filtrovať ponuky podľa

1/2204