Predajca vo veľkoobchode s gastrovybavením

Spoločnosť: CORA GASTRO s.r.o.
Miesto výkonu práce: Košice-Juh
Dátum platnosti ponuky: 31.10.2023
Pracovný a mimopracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu počet mesiacov: 12
Pracovná oblasť: Obchod, marketing a reklama

Údaje o pracovnom mieste

Náplň (druh) práce

Práca v zavedenej prevádzke veľkoobchodu s tovarom do gastronomických prevádzok, prevádzka v činnosti od roku 1998:
1. riadenie veľkoobchodnej prevádzky o 2 zamestnancoch
2. práca mimo prevádzky - aktívne vycestovanie za zákazníkmi 2x do týždňa, cenové ponuky, prijímanie objednávok, nutnosť vodičský sk. B
3. práca na prevádzke - administratívna práca, prijímanie objednávok, zasielanie obchodných ponúk, predaj a koordinácia predaja, vedenie skladovej evidencie a aktívne vyhľadávanie nových zákazníkov 3x do týždňa

Požadované vzdelanie

Stredné odborné vzdelanie

Úplné stredné odborné vzdelanie

Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium)

Vyššie odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Počítače

POHODA - elementárna

Microsoft Word - pokročilá

Microsoft Excel - pokročilá

Microsoft Outlook - elementárna

Filtrovať ponuky podľa

1/2205