Recepčná/ý do 4*hotela v Hinterglemm pri Salzburgu v Rakúsku

Spoločnosť: JK Universal Consulting s.r.o.
Miesto výkonu práce: Rakúsko
Dátum platnosti ponuky: 18.09.2023
Pracovný a mimopracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu počet mesiacov: 3
Pracovná oblasť: Ubytovanie, cestovný ruch a hazard

Údaje o pracovnom mieste

Náplň (druh) práce

Hľadáme 1 recepčnú/ého do 4* hotela v obci Saalbach/Hinterglemm v Salzburskom regióne v Rakúsku
Jedná sa o letnú sezónu prácu do polovice októbra.
Po vzájomnej spokojnosti možnosť pokračovať v zimnej sezóne od polovice decembra
-Nástup: ihneď
-pracovná doba 5 dní v týždni/40 hodín podľa pozície
Plat: 1750 - 1850 € Netto
13. a 14. plat vyplácaný alikvotne na konci sezóny
Ubytovanie a strava vedľa hotela cca. 20 minút pešo v ubytovaní pre zamestnancov pre jednotlivcov v jednolôžkovej izbe so sprchou a WC, WIFI zadarmo a strava aj počas voľných dní zadarmo
Úroveň jazyka:
- Nemecký a anglický jazyk B2 - C1
-Požiadavky na zamestnanca:
- check - in a check - out, administratívne práce, práca s interným rezervačným systémom hotela, spolupráca s manažérom hotela
- požadované predchádzajúce pracovné skúsenosti a prax na pozícii
-tímová spolupráca, spoľahlivosť, presnosť, priateľskosť
Pracovné oblečenie poskytuje zamestnávateľ zadarmo, mať so sebou čierne nohavice a pohodlnú čiernu obuv

Štvorhviezdičkový superior rezort má dvojlôžkové izby, suity a apartmány s kuchyňou, niektoré s vlastnou saunou a balkónom alebo terasou. Hotel má vstupnú halu, salónik a vlastné hotelové reštaurácie v štýlovom dizajne. Wellness centrum s relaxačnou miestnosťou, saunami a celoročne vyhrievaným vonkajším bazénom s prístupom zvnútra, moderné fitness štúdio a bezplatné parkovanie. Poskytuje raňajky alebo polpenzie.

Požadované vzdelanie

Nižšie stredné odborné vzdelanie

Stredné odborné vzdelanie

Úplné stredné odborné vzdelanie

Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium)

Dĺžka praxe

aspoň 3 mesiace

Cudzie jazyky

nemecký - pokročilá: B1 a B2

anglický - pokročilá: B1 a B2

Podmienka: Ovládanie všetkých definovaných jazykov

Počítače

Internet - pokročilá

Microsoft Word - pokročilá

Microsoft Excel - pokročilá

Microsoft Outlook - pokročilá

Filtrovať ponuky podľa

1/2206