Čašníčka s inkasom do reštaurácie v Chure vo Švajčiarsku

Spoločnosť: JK Universal Consulting s.r.o.
Miesto výkonu práce: Švajčiarsko (Chur)
Dátum platnosti ponuky: 30.11.2023
Pracovný a mimopracovný pomer: pracovný pomer na neurčitý čas
Pracovná oblasť: Gastronómia

Údaje o pracovnom mieste

Náplň (druh) práce

Hľadáme 1 čašníčku s inkasom do reštaurácie v meste Chur vo Švajčiarsku. Jedná sa o celoročnú prácu, najskôr na dobu určitú do konca júna 2024, po vzájomnej spokojnosti na dobu neurčitú.
Reštaurácia A la Carte má kapacitu 60 miest v interiéri a ďalších 50 miest na terase a v salóniku
Nástup: ihneď alebo dohodou
Platové podmienky:
- od 3880 CHF/mesiac Brutto vrátane 13. mzdy, 2800 CHF Netto (po odrátaní ubytovania
Platové ohodnotenie závisí od predchádzajúcej praxe a jazykových znalostí
Pracovná doba: 45 hodín týždenne
Reštaurácia je otvorená 6 dni v týždni od 17:30 do 22:00/23:00 hod., utorok je zatvorená
Ubytovanie nad reštauráciou za poplatok 750 CHF strhávané z brutto mzdy. Stravu si zamestnanec zabezpečuje sám
Jazykové znalosti:
- nemecký jazyk na úrovni B1-B2 (komunikatívna znalosť), anglický jazyk výhodou
Náplň práce:
- práca s dotykovou pokladňou, príprava reštaurácie A la Carte pred otvorením prevádzky - upratovanie stolov, príprava servisu, drobné upratovacie práce, ako sú schodiská, WC, priestory reštaurácie (čistenie prachu, podláh ), prijímanie objednávok, výčap cez pokladňu dopredu do kuchyne, odber, obsluha vína, obsluha tanierov, priamy odber (jednotlivci, skupiny).
Požiadavky zamestnávateľa:
-tímová práca, precíznosť, spoľahlivosť, priateľskosť

Požadované vzdelanie

Nižšie stredné odborné vzdelanie

Stredné odborné vzdelanie

Úplné stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

aspoň 3 mesiace

Cudzie jazyky

nemecký - pokročilá: B1 a B2

Filtrovať ponuky podľa

1/2208