Pomocný pracovník v zariadení sociálnych služieb

Spoločnosť: DEPAUL SLOVENSKO, nezisková organizácia
Miesto výkonu práce: Bratislava-Ružinov
Dátum platnosti ponuky: 21.09.2023
Pracovný a mimopracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu počet mesiacov: 12
Pracovná oblasť: Sociálne služby

Údaje o pracovnom mieste

Náplň (druh) práce

Pomocné činnosti spojené s poskytovaním sociálnych služieb v zariadení sociálnych služieb pre ľudí bez domova (Nocľaháreň sv. Vincenta de Paul)
Administratívne činnosti spojené s registráciou klienta, vedenie požadovanej evidencie, práca s registračnou pokladnicou a zobrazovacími zariadeniami, hmotná zodpovednosť za zverenú hotovosť
Zabezpečovanie starostlivosti o osobnú hygienu klienta
Zabezpečovanie starostlivosti o hygienu okolitého prostredia klienta (vrátane upratovacích prác)
Asistencia pri opatrovateľských činnostiach podľa potreby
Pranie osobného ošatenia klienta a inej bielizne
Výdaj a/alebo príprava stravy, výdaj potravín a ošatenia
Zabezpečovanie starostlivosti o hygienu ubytovacích a kancelárskych priestorov zariadenia sociálnych služieb (vrátane upratovacích prác)
Ostatné:
Práca na nočné a denné zmeny v nepretržitej prevádzke (s prevahou nočných zmien)

Požadované vzdelanie

Nižšie stredné odborné vzdelanie

Stredné odborné vzdelanie

Úplné stredné odborné vzdelanie

Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium)

Vyššie odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Filtrovať ponuky podľa

1/2206