Maliar do Rakúska (Ried im Innkreis)

Spoločnosť: J4G PARTNER COMPANY, spol. s r. o.
Miesto výkonu práce: Rakúsko
Dátum platnosti ponuky: 22.09.2023
Pracovný a mimopracovný pomer: pracovný pomer na neurčitý čas
Pracovná oblasť: Stavebníctvo

Údaje o pracovnom mieste

Náplň (druh) práce

Hľadáme Maliarov do Rakúska - Ried im Innkreis Rakúsko a okolie, môžeš zarobiť cca 2200-2400€ v čistom na účet, nástup po dohode alebo ihneď
Plat: 15 eur na hodinu plus diety
+-1800 netto za 5 dni v týždni + Diety + ubytovanie zadarmo +13,14 plat +Rakúska zmluva najprv na 3 mesiace s následným predĺžením celoročne.
Práca len pre vyučeného maliara, s praxou ako maliar.
Foto Vašej práce, Vás určite posunú do popredia, alebo zvyšujú šance na lepšie ohodnotenie.

Diety 13,20 euro do 8h pracovného času a 26,40 ak v daný deň odpracujete viac ako 8 hodín
Ried in Innkreis, Rakúsko a okolie

Ubytovanie zadarmo v Bad Fussing, Nemecko, cca 20 minút od práce

Ubytovanie je veľmi pekné, apartmány s kuchynkou pre 2 osoby s balkónmi 15 km od práce
Pokiaľ chcete byť sám na izbe, dopláca sa 150 eur mesačne, z výplaty

Práca:

Úlohy:
hlavná oblasť dizajnu fasád a maľovanie interiéru.

Požiadavky:
- Ukončené odborné vzdelanie ako maliar
- dobrá znalosť nemčiny
- komunikačné schopnosti
- priateľský vzhľad
- remeselná zručnosť a presné pracovné metódy

Očakávate dobrú pracovnú atmosféru a odmenu podľa výkonu? Rád pracuješ v tíme, si pracovitý, komunikatívny a pracuješ samostatne? Potom sa tešíme na vašu žiadosť a osobný pohovor.

Nemecký jazyk minimálne B1
Na dochádzanie je potrebné vlastné auto

Zmluva sa uzatvára priamo s rakúskou agentúrou - je to naša partnerská spoločnosť - záruka správnosti!
S agentúrou je zmluva na 3 mesiace, a následne prehodnotenie
Žiadne poplatky za sprostredkovanie práce
Naše referencie hovoria za nás!

Požadované vzdelanie

Úplné stredné odborné vzdelanie

Filtrovať ponuky podľa

1/2206