Prevádzkový manažér

Spoločnosť: FUTURISTIC, s. r. o.
Miesto výkonu práce: Bratislava
Dátum platnosti ponuky: 24.11.2023
Pracovný a mimopracovný pomer: pracovný pomer na neurčitý čas
Pracovná oblasť: Elektrotechnika

Údaje o pracovnom mieste

Náplň (druh) práce

Produkt pracovnej pozície:
riadenie a zabezpečenie chodu prevádzky, vedenie tímu údržbárov, vedúcich údržby

Požiadavky na zamestnanca
Min. 2 ročná skúsenosť na pozícii riadiaceho pracovníka v oblasti poskytovania technickej správy nehnuteľností
Min. stredoškolské vzdelanie technického smeru s maturitou
Znalosť v oblasti TZB
Pracovné zručnosti:

Riadenie, kontrola a organizácia podriadených pracovníkov – personálna agenda (výkazy, mzdové podklady, plán dochádzky, harmonogramy, protokoly, OPP, náradie…)
Riadenie, kontrola a organizácia subdodávateľov – obchodná agenda ( subdodávateľské obchodné vzťahy, zabezpečovanie materiálu a služieb/prác)
Riadenie, kontrola a organizácia termínov a výkonov plnenia zverených úloh v súlade so zmluvami a platnou legislatívou (znalosť príslušných noriem a vyhlášok…)
Komunikácia so zákazníkmi (prípadne aj v cudzom jazyku)
Príprava rozpočtov a cenových ponúk – ekonomická agenda
Nastavovanie pravidelnej a mimoriadnej údržby
Riešenie prevádzkových problémov servisných zásahov
Plánovanie servisných výkonov
Kľúčové vlastnosti:

Zodpovednosť
Komunikatívnosť
Technická, organizačná a obchodná kompetentnosť

Mzdové podmienky (brutto)
od 2 000 EUR/mesiac, v závislosti od seniority uchádzača

Požadované vzdelanie

Stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

aspoň 2 roky

Filtrovať ponuky podľa

1/2206