Právnik, Právny asistent

Spoločnosť: JUDr. Ján Luterán, advokát
Miesto výkonu práce: Prešov
Dátum platnosti ponuky: 25.09.2023
Pracovný a mimopracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu počet mesiacov: 12
Pracovná oblasť: Súdnictvo, prokuratúra, právo a podobné oblasti

Údaje o pracovnom mieste

Náplň (druh) práce

Do nášho tímu hľadáme právnika, resp. právneho asistenta, ktorý bude participovať na poskytovaní právnych služieb.

Pozícia je vhodná aj pre šikovného absolventa právnickej, ekonomickej alebo inej obdobnej fakulty.

Úspešný kandidát bude:
• poskytovať právne poradenstvo a podporu zameranú predovšetkým na právo obchodných spoločností, obchodné právo, občianske právo, realitné právo, záväzkové právo
• viesť evidenciu príslušnej právnej dokumentácie
• spisovať a podávať návrhy
• pripravovať a pripomienkovať zmluvy
• v prípade záujmu a obojstrannej spokojnosti možnosť koncipientskej praxe

Požadované vzdelanie

Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Cudzie jazyky

anglický - pokročilá: B1 a B2

Filtrovať ponuky podľa

1/2205