Junior manažér

Spoločnosť: Martina Mackurová
Miesto výkonu práce: Trnava
Dátum platnosti ponuky: 26.09.2023
Pracovný a mimopracovný pomer: pracovný pomer na neurčitý čas
Pracovná oblasť: Personalistika, administratíva a služby zákazníkom,Bankovníctvo, poisťovníctvo, finančné služby a reality,Manažment, podnikové financie, účtovníctvo, kontrola a štatistika

Údaje o pracovnom mieste

Náplň (druh) práce

V rámci rozširovania obchodného zastúpenia a otvárania nových kancelárií v oblasti finančného manažmentu, hľadáme zodpovedných a ambicióznych kolegov s chuťou učiť sa novým veciam.

Ponúkame nadobudnutie zaujímavých pracovných skúsenosti v rámci personalistiky, vedenia a rozvoja nových ľudí.

Sme mladý dynamický kolektív a radi zapracujeme do tímu pozitívne naladených ľudí s chuťou na sebe pracovať.

Ak ste kreatívny a baví Vás práca s ľuďmi, viete si predstaviť viesť pohovor alebo tímové porady, tak hľadáme práve Vás.

Požadujeme, aby ste bola osoba orientovaná na výsledok, nebála sa prekážok a záležalo jej na kvalitne odvedenej práci.

Nevyžadujeme skúsenosti v tejto oblasti, všetko vieme postupne naučiť, dôležité je však pre nás Vaše odhodlanie a chuť na sebe pracovať.

Benefity:
- nadobudnutie skúseností v oblasti manažmentu a personalistiky
- skvelý kolektív s mladými ľuďmi,
- rôzne teambuildingy,
-flexibilný pracovný čas,
-možnosť kariérneho rastu a iné.
-vodičské oprávnenie typu B - výhodou.

LOKALITA: Pezinok/Trnava/Bratislava

VHODNÉ AJ PRE ŠTUDENTOV/ABSOLVENTOV.

Požadované vzdelanie

Stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Cudzie jazyky

slovenský - vysoká: C1 a C2

Počítače

Internet - vysoká

Microsoft Word - vysoká

Microsoft Excel - pokročilá

Microsoft Outlook - pokročilá

Microsoft PowerPoint - elementárna

Filtrovať ponuky podľa

1/2204