Klientsko-administratívny pracovník - Bratislava

Spoločnosť: Martina Mackurová
Miesto výkonu práce: Bratislava-Staré Mesto
Dátum platnosti ponuky: 01.11.2023
Pracovný a mimopracovný pomer: pracovný pomer na neurčitý čas
Pracovná oblasť: Personalistika, administratíva a služby zákazníkom,Bankovníctvo, poisťovníctvo, finančné služby a reality

Údaje o pracovnom mieste

Náplň (druh) práce

Máte záujem o nadobudnutie pracovných skúseností v oblasti administratívy a ľudských zdrojov?
Radi Vás privítame v našom kolektíve.
Vo Vašej réžii bude:
Administratívna podpora
Práca s našim interným systémom
Komunikácia s klientmi a obchodnými partnermi
Riešenie požiadaviek a potrieb klientov
Tvorba databázy
Kontrola existujúcich zmlúv
Vypracovanie plánov
Servisný program
Samostatné plnenie pracovných úloh
Možnosť kariérneho rastu na vedúce pozíciu

V rámci rozširovania obchodného zastúpenia, hľadáme zodpovedných a šikovných kolegov s chuťou učiť sa novým veciam. Ponúkame nadobudnutie zaujímavých pracovných skúsenosti, pre študentov prax spolu so získaním overených certifikátov. Ak budete šikovní, držíme Vám miesto po skončení školy. Na oplátku budete pevnou súčasťou ambiciózneho tímu mladých ľudí. Súčasťou práce budú rôzne teambuildingy, flexibilný pracovný čas, možnosť kariérneho rastu a iné.

Požadujeme pozitívny prístup k práci, flexibilitu, lojálnosť a korektnosť. Cudzie jazyky sú prínosom.
Vodičské oprávnenie typu B - výhodou.

VHODNÉ AJ PRE ŠTUDENTOV.

Požadované vzdelanie

Stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Cudzie jazyky

slovenský - vysoká: C1 a C2

Počítače

Internet - pokročilá

Microsoft Word - pokročilá

Microsoft Excel - pokročilá

Microsoft Outlook - elementárna

Microsoft PowerPoint - elementárna

Filtrovať ponuky podľa

1/2204