Vedúca/-i recepčných do 4*hotela v Zell am See v Rakúsku

Spoločnosť: JK Universal Consulting s.r.o.
Miesto výkonu práce: Rakúsko
Dátum platnosti ponuky: 27.09.2023
Pracovný a mimopracovný pomer: pracovný pomer na neurčitý čas
Pracovná oblasť: Ubytovanie, cestovný ruch a hazard

Údaje o pracovnom mieste

Náplň (druh) práce

Hľadáme 1 vedúcu/-ého recepčných do 4* hotela v meste Zell am See v Salzburskom regióne v Rakúsku na celoročnú prácu. Pracovná zmluva priamo so zamestnávateľom na dobu neurčitú
-Nástup: ihneď
Prac. doba: 5 dni v týždni/40 hodín týždenne
-Plat: 2000 - 2250 € Netto/mesiac podľa kvalifikácie a praxe
13. a 14. plat
Ubytovanie vzdialené 15 minút od hotela (jednolôžková izba s WC, sprcha, TV, WIFI) zadarmo a strava zadarmo v hotelovom komplexe
Úroveň jazyka:
- Nemecký jazyk B2-C1 (dobrá znalosť slovom a písmom) a anglický jazyk B1
Náplň práce:
- vedenie tímu recepčných (minimálne 5 osôb)
- zodpovednosť za starostlivosť o medzinárodných hostí
- prijímanie rezervácií a dopytov
- tvorba rozvrhov zamestnancov
- účtovníctvo a vybavovanie reklamácií, pokladničné činnosti a vyhotovovanie denných účtov
- komunikácia s ostatnými oddeleniami
- tvorba skipasov a turistických máp pre lyžiarsku a turistickú oblasť
Ďalšie požiadavky:
-požadované vzdelanie hotelového zamerania alebo minimálne 3 ročné pracovné skúsenosti na pozícii
-tímová spolupráca, spoľahlivosť, presnosť, priateľskosť
Pracovné oblečenie: protišmyková obuv
Zamestnávateľ poskytuje vrchnú časť oblečenia

Jedná sa o **** celoročný wellness hotel pre hotelových hostí s polpenziami a pre hostí s A la Carte so saunami, vonkajším bazénom, moderne vybavenou posilňovňou. Lyže a lyžiarky si je možné v zime uložiť do vyhrievaných a uzamykateľných boxov na lyže. Z podzemného parkoviska sa výťahom dá dostať do vyšších poschodí.

Požadované vzdelanie

Stredné odborné vzdelanie

Úplné stredné odborné vzdelanie

Vyššie odborné vzdelanie

Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa

Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa

Dĺžka praxe

aspoň 2 roky

Cudzie jazyky

nemecký - vysoká: C1 a C2

anglický - pokročilá: B1 a B2

Podmienka: Ovládanie všetkých definovaných jazykov

Počítače

Internet - vysoká

Microsoft Word - pokročilá

Microsoft Excel - pokročilá

Microsoft Outlook - pokročilá

Filtrovať ponuky podľa

1/2206