Predavač/ka zástupca/kyňa vedúceho/ej_Šamorín

Spoločnosť: GECO, s.r.o.
Miesto výkonu práce: Šamorín (Dunajská Streda)
Dátum platnosti ponuky: 01.10.2023
Pracovný a mimopracovný pomer: pracovný pomer na neurčitý čas
Pracovná oblasť: Obchod, marketing a reklama

Údaje o pracovnom mieste

Náplň (druh) práce

Sedavé zamestnanie v malej kancelárii nie je nič pre Vás? Ak Vás baví práca s ľuďmi a okolie Vám hovorí, že by ste predali aj kocku ľadu Eskimákovi, potom je táto pracovná ponuka presne pre Vás.

Či si zákazník odnesie iba výhru zo žrebu alebo aj príjemný dojem z nákupu, záleží iba na Vami odvedenej práci.

Vy budete tvárou spoločnosti na našich predajniach, preto je veľmi dôležitá radosť z práce a úsmev na tvári.

Vašou bežnou pracovnou náplňou na predajni bude:
• Pultový predaj tabakových a nikotínových výrobkov, žrebov, tlače a iného sortimentu predajne
• Aktívna ponuka tovaru zákazníkom podľa stanovených štandardov spoločnosti
• Objednávanie tovaru, preberanie tovaru od dodávateľov, vykladanie a priebežné dopĺňanie tovaru
• Práca s pokladňou a TIPOS terminálom
• Starostlivosť o reprezentatívny vzhľad predajne, kde sa budete cítiť príjemne Vy aj naši zákazníci
• Poradenstvo zákazníkom a riešenie reklamácií

Práca v GECO, s. r. o. zahŕňa:
• Prácu s hmotnou zodpovednosťou
• Nerovnomerne rozvrhnutý pracovný čas

Požadované vzdelanie

Stredné odborné vzdelanie

Úplné stredné odborné vzdelanie

Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium)

Vyššie odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Filtrovať ponuky podľa

1/2206