Kaderník -špecializovaný na predlžovanie-zahusťovanie vlasov

Spoločnosť: ANDIA s.r.o.
Miesto výkonu práce: Košice-Juh
Dátum platnosti ponuky: 01.10.2023
Pracovný a mimopracovný pomer: pracovný pomer na neurčitý čas
Pracovná oblasť: Remeslá a osobné služby

Údaje o pracovnom mieste

Náplň (druh) práce

Do technologického tímu v centrále BCK v Košiciach hľadáme kaderníka, ktorému naozaj záleží na hodnotách remesla.
Od roku 2005 sa v salónoch Beauty Expert zahusťujú & predlžujú vlasy BIO technológiou ultrazvukovou fúziou za studena US Touch. Great Lengths.

Chcete udávať smerovanie a sledujete neustály rozvoj a napredovanie segmentu zahusťovania a predlžovania vlasov na Slovensku ?
Vzdelávanie a posúvanie hraníc v kaderníckom odbore je pre Vás kľúčové. Cítite potrebu zmeny ?

Prijímame kaderníka do salónu Beauty Expert na TPP, ktorý má chuť pracovať v oblasti predlžovania-zahusťovania vlasov.

Pracovná náplň:
- konzultovať so zákazníkmi ich predstavu a požiadavky
- diagnostiku vlasov a poradenstvo
- kadernícke úkony
- zarábať viac, ako kdekoľvek inde

Požadované vzdelanie

Stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

aspoň 3 roky

Filtrovať ponuky podľa

1/2206