Zmenový majster expedície

Spoločnosť: DANUBIUS spol. s r.o.
Miesto výkonu práce: Komárno
Dátum platnosti ponuky: 02.10.2023
Pracovný a mimopracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu počet mesiacov: 12
Pracovná oblasť: Logistika, skladovanie a poštové služby,Potravinárstvo

Údaje o pracovnom mieste

Náplň (druh) práce

Organizovanie a riadenie činnosti strediska počas zmeny (podľa pokynov vedúceho expedície)
Riadenie a rozdeľovanie práce zamestnancom strediska počas zmeny
Vedenie príslušnej dokumentácie na stredisku expedície
Evidencia dodacích listov, zodpovednosť za správnosť prevodných listov atď.
Efektívne plánovanie výroby podľa odbytu výrobkov
Zodpovednosť za optimálny stav skladových zásob
Zabezpečenie dodržiavanie bezpečnosti pri práci
Vedenie evidencie o stave obalového materiálu (prepravky, palety...)
Kontrola dodržiavania smerníc HACCP
Sledovanie a kompletizovanie denných objednávok
Sledovanie expirácie výrobkov na expedičných skladoch
Denná komunikácia s oddelením dopravy, odbytu, vedúcim výroby a expedície
Sledovanie stavu etikiet pre jednotlivé výrobky
Riešenie reklamácií s oddelením odbytu, výrobou a vedúcim expedície
Pravidelné sledovanie stavu zásob v mraziaku a na jednotlivých skladoch
Dohľad nad dodržiavaním včasného vychystania tovaru na základe objednávok a časového plánu jázd interných vozidiel, dodržiavanie poriadku a čistoty na stredisku expedície
Dodržiavanie ďalších úloh podľa pokynov priameho nadriadeného

Požadované vzdelanie

Stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Filtrovať ponuky podľa

1/2206