Trainee junior manažér -Banská Bystrica (aj pre ŠTUDENTA VŠ)

Spoločnosť: Zuzana Majlingová
Miesto výkonu práce: Banská Bystrica
Dátum platnosti ponuky: 04.12.2023
Pracovný a mimopracovný pomer: práca na živnosť
Pracovná oblasť: Bankovníctvo, poisťovníctvo, finančné služby a reality,Obchod, marketing a reklama,Manažment, podnikové financie, účtovníctvo, kontrola a štatistika

Údaje o pracovnom mieste

Náplň (druh) práce

Dávame príležitosť pár šikovným adeptom do rozbehnutej pobočky v Banskej Bystrici, ktorí majú radi výzvy, osobnostný rast a ktorí to chcú pretaviť aj do vedenia ľudí, získavania skúseností v manažmente a jedného dňa do vedenia vlastnej kancelárie.

Hlavnou pracovnou náplňou je komunikácia s obchodnými partnermi, aktívna práca v mladom kolektíve, personalistike a marketingu. Práca rovnako zahŕňa plánovanie, prácu s PC a interným systémom, prípravu prezentácií a ich prezentovanie, školenie ľudí.

Na vykonávanie činnosti, uchádzača kompletne zaškolíme a naučíme všetky potrebné zručnosti, preto vyžadujeme 100% ochotu na sebe pracovať a rozvíjať sa. Nie sú potrebné predošlé skúsenosti v obchodnej sfére, aj keď sú vítané.

Ponúkame možnosť zaujímavého kariérneho rastu a neustále zvyšovanie príjmu.

Práca je vhodná aj pre študenta VŠ - adept vie získať prax a zručnosti v obore a pekne si zarobiť.
Čas si študent vie popri škole prispôsobiť, keďže vieme, že aj škola je dôležitá, takže sa vieme vzájomne dohodnúť.

Požadované vzdelanie

Úplné stredné odborné vzdelanie

Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium)

Vyššie odborné vzdelanie

Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa

Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa

Vysokoškolské vzdelanie tretieho stupňa

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Cudzie jazyky

slovenský - vysoká: C1 a C2

Počítače

Microsoft Excel - pokročilá

Microsoft Word - pokročilá

Microsoft PowerPoint - pokročilá

Filtrovať ponuky podľa

1/2206