Opatrovateľ/Opatrovateľka

Spoločnosť: Domov seniorov Dolinka
Miesto výkonu práce: Očová (Zvolen)
Základná zložka mzdy (v hrubom): V zmysle zákona č. 552/2003 Z. z. o výkone práce vo verejnom záujme v znení neskorších predpisov, zákona č. 553/2003 Z. z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov a nariadenia vlády č. 296/2022 Z. z., ktorým sa ustanovujú zvýšené stupnice platových taríf zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme.
Dátum platnosti ponuky: 04.12.2023
Pracovný a mimopracovný pomer: pracovný pomer na neurčitý čas
Pracovná oblasť: Sociálne služby

Údaje o pracovnom mieste

Náplň (druh) práce

- komplexné zabezpečovanie opatrovateľskej starostlivosti, pomoc pri odkázanosti
- zabezpečovanie základných životných potrieb klienta
- zabezpečovanie prác súvisiacich so stravovaním a bývaním klienta
- podieľanie sa na udržaní životných aktivít klienta
- zaisťovanie hygienických podmienok
- sprevádzanie klientov na lekárske vyšetrenie
- vedenie príslušnej dokumentácie
- rozvíjanie individuálnych manuálnych zručností klienta
- vykonávanie pohybovej aktivácie klienta
- roznášanie, podávanie a servírovanie stravy klientovi
- pomoc klientom pri stravovaní
- roznášanie, podávanie a servírovanie nápojov klientovi

Požadované vzdelanie

Základné vzdelanie

Nižšie stredné odborné vzdelanie

Stredné odborné vzdelanie

Úplné stredné odborné vzdelanie

Vyššie odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Filtrovať ponuky podľa

1/2206