Klientsky sprostredkovateľ / Manažér pobočky - Ilava

Spoločnosť: Bc. Martin Gaža
Miesto výkonu práce: Ilava
Dátum platnosti ponuky: 09.10.2023
Pracovný a mimopracovný pomer: pracovný pomer na neurčitý čas
Pracovná oblasť: Personalistika, administratíva a služby zákazníkom,Manažment, podnikové financie, účtovníctvo, kontrola a štatistika,Bankovníctvo, poisťovníctvo, finančné služby a reality

Údaje o pracovnom mieste

Náplň (druh) práce

Od Augusta 2023 hľadáme viacero uchádzačov na pozície klientsky sprostredkovateľ/vedúci pobočky. Nevyžadujem špeciálne predpoklady, vysokoškolské štúdium alebo bývalé zamestnanie v tomto smere, rozhodujúci je prístup uchádzača a jeho ochota sa naučiť nové skúsenosti

Náplň:
- práca s klientelou
- kontrola zmlúv
- komunikácia
- práca s PC
- vzdelávanie, osobnostný a komunikačný rozvoj
- postupné zaúčanie na vedúce pozície
Benefity:
- mladý kolektív a výborné pracovné prostredie
- rýchly kariérny posun
- ústretovosť a ochota vedenia
- firemné paušály, mobily
- skúsenosti a kompletné zaškolenie v danom smere

Po získaní dostatočných skúseností umožňujeme uchádzačom postupovať kariérne na vedúce pozície, kde budú kompletne zaškolení v skúsenostiach ako:
- vedenie kolektívu
- porady
- pracovné pohovory
- školenia
Výhodou pre ambiciózneho uchádzača zaujímajúceho sa o tento smer sú napríklad firemné dovolenky, každoročné razantné zvyšovanie príjmu, kariérny posun a mnoho ďalšieho

V prípade záujmu je základom samozrejme výberový pohovor, na ktorom sa dohodneme po zaslaní Vášho životopisu na uchadzaci.zivotopisy@gmail.com

Požadované vzdelanie

Nižšie stredné odborné vzdelanie

Stredné odborné vzdelanie

Úplné stredné odborné vzdelanie

Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium)

Vyššie odborné vzdelanie

Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa

Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa

Vysokoškolské vzdelanie tretieho stupňa

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Filtrovať ponuky podľa

1/2204