Údržbár verejnej zelene a vodič traktora

Spoločnosť: Obec Limbach
Miesto výkonu práce: Limbach (Pezinok)
Základná zložka mzdy (v hrubom): 833,50 € za mesiac
Dátum platnosti ponuky: 10.09.2023
Pracovný a mimopracovný pomer: pracovný pomer na neurčitý čas
Pracovná oblasť: Hospodárska správa, prevádzka, požiarna ochrana a BOZP,Poľnohospodárstvo, záhradníctvo, rybolov a veterinárstvo

Údaje o pracovnom mieste

Náplň (druh) práce

• práca s drobnými mechanizmami pri údržbe verejnej zelene a inej zelene v obci,
• ručné čistenie komunikácií, odhŕňanie snehu, rozhadzovanie posypového materiálu,
• v prípade potreby, udržiavanie priechodu odpadových kanálov a potokov,
• jednoduchá pomocná práca v údržbárskej dielni, jednoduché stolárske, murárske a zámočnícke práce,
• úprava cintorína, odvážanie odpadu,
• dodržiavanie pokynov a nariadení nadriadeného a vykonáva ďalších činností súvisiacich s popisom práce,
• udržiavanie čistoty a hygieny na pracovisku,
• vydávanie nádob na komunálny odpad a bioodpad - evidencia počtu nádob
• práce s traktorom, jeho údržba

Požadované vzdelanie

Nižšie stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Filtrovať ponuky podľa

1/2205