Kuchár do 3*hotela v meste Bamberg v Nemecku

Spoločnosť: JK Universal Consulting s.r.o.
Miesto výkonu práce: Nemecko
Základná zložka mzdy (v hrubom): 17 € za hodinu
Dátum platnosti ponuky: 13.11.2023
Pracovný a mimopracovný pomer: pracovný pomer na neurčitý čas
Pracovná oblasť: Gastronómia

Údaje o pracovnom mieste

Náplň (druh) práce

Hľadáme 1 kuchára do 3* hotela v meste Bamberg pri Nürnbergu v Bavorsku v Nemecku. Jedná sa o sezónnu prácu do konca októbra, alebo celoročnú prácu. Zmluva priamo so zamestnávateľom.
Nástup: čím skôr
Mzda: 17-20 € Brutto/hod.
Platové ohodnotenie záleží od praxe, skúseností a jazykových znalostí
Pracovná doba:
5 alebo 6 dní v týždni /160 hodín mesačne
Pri odpracovaní viacej hodín vyššie platové ohodnotenie
Práca na 2-3 zmeny
Ubytovanie je možné v apartmáne cca. 20 minút pešo od hotela za poplatok 500 - 550 € mesačne (vrátane poplatkov za energie) alebo v dvojlôžkovej izbe za poplatok 250 - 275€/osoba mesačne strhávané z netto mzdy. Strava počas práce zadarmo
Jazykové požiadavky:
-nemecký jazyk A2-B1
Pracovná náplň:
- príprava jedál v A la Carte reštaurácii a s polpenziami
Doniesť si:
- protišmyková obuv, kuchárske oblečenie, vlastné nože. Zamestnávateľ poskytuje zásteru
Hotel s kapacitou 20 hotelových izieb a v reštaurácii pre hostí 150 miestami na sedenie v interiéri a 120 miestami na sedenie na terase
V hoteli pracujú zamestnanci z Bulharska, Poľska a Ukrajiny

Požadované vzdelanie

Stredné odborné vzdelanie

Úplné stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

aspoň 3 mesiace

Cudzie jazyky

nemecký - pokročilá: B1 a B2

Filtrovať ponuky podľa

1/2208