Štátny radca - analytik

Spoločnosť: Krajský súd
Miesto výkonu práce: Žilina
Dátum nástupu: 02.10.2023
Dátum platnosti ponuky: 04.09.2023
Pracovný a mimopracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu počet mesiacov: 36
Pracovná oblasť: Súdnictvo, prokuratúra, právo a podobné oblasti

Údaje o pracovnom mieste

Náplň (druh) práce

odborné a analytické činnosti na všeobecnom súdnom oddelení, vyhľadávanie rozhodnutí v obdobných veciach z evidovaných súdnych rozhodnutí, evidovanie a sprístupňovanie rozhodnutí súdnych inštitúcií EÚ a súdov členských štátov EÚ, sledovanie rozhodovacej činnosti ESĽP, Súdneho dvora EÚ, vypracovávanie právnych analýz, rešerší a podkladov k rozhodovaným veciam a k právnym problémom včítane vypracovania prekladov rozhodnutí z AJ, resp. FJ.

Požadované vzdelanie

Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Cudzie jazyky

anglický - pokročilá: B1 a B2

francúzsky - pokročilá: B1 a B2

Podmienka: Ovládanie aspoň jedného z vybraných jazykov

Počítače

Internet - vysoká

Microsoft Word - pokročilá

Microsoft Excel - pokročilá

Filtrovať ponuky podľa

1/2205