Recepčná/ý do 4*hotela v meste Zell am See v Rakúsku

Spoločnosť: JK Universal Consulting s.r.o.
Miesto výkonu práce: Rakúsko
Dátum platnosti ponuky: 15.10.2023
Pracovný a mimopracovný pomer: pracovný pomer na neurčitý čas
Pracovná oblasť: Ubytovanie, cestovný ruch a hazard

Údaje o pracovnom mieste

Náplň (druh) práce

Hľadáme 1 recepčnú/-ého do 4* hotela v meste Zell am See v Salzburskom regióne v Rakúsku na celoročnú prácu. Pracovná zmluva priamo so zamestnávateľom po skúšobnej dobe na dobu neurčitú
-Nástup: ihneď
Prac. doba: 5 dní v týždni/40 hodín týždenne
Plat: 1700 - 1850 € Netto/mesiac
13. a 14. plat
Ubytovanie vzdialené 15 minút od hotela (jednolôžková izba s WC, sprcha, TV, WIFI) zadarmo a strava zadarmo v hotelovom komplexe
Úroveň jazyka:
- Nemecký jazyk B2-C1 (dobrá znalosť slovom a písmom) a anglický jazyk B1
Náplň práce:
recepčná/ý:
- zodpovednosť za starostlivosť o hostí, check-in a check-out, administratívne práce, práca s rezervačným systémom, vybavovanie reklamácií, komunikácia s ostatnými oddeleniami
Ďalšie požiadavky:
-požadované vzdelanie hotelového zamerania alebo minimálne 1-2 ročné skúsenosti na pozícii recepčná/ý
-tímová spolupráca, spoľahlivosť, presnosť, priateľskosť
Pracovné oblečenie: protišmyková obuv
Zamestnávateľ poskytuje vrchnú časť oblečenia
Jedná sa o **** celoročný wellness hotel pre hotelových hostí s polpenziami a pre hostí s A la Carte so saunami, vonkajším bazénom, moderne vybavenou posilňovňou. Lyže a lyžiarky si je možné v zime uložiť do vyhrievaných a uzamykateľných boxov na lyže. Z podzemného parkoviska sa výťahom dá dostať do vyšších poschodí.

Požadované vzdelanie

Stredné odborné vzdelanie

Úplné stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

aspoň 1 rok

Cudzie jazyky

nemecký - vysoká: C1 a C2

anglický - pokročilá: B1 a B2

Podmienka: Ovládanie všetkých definovaných jazykov

Filtrovať ponuky podľa

1/2206