Recepčné/í do 4*hotela v Nauders v Rakúsku

Spoločnosť: JK Universal Consulting s.r.o.
Miesto výkonu práce: Rakúsko
Dátum nástupu: 10.09.2023
Dátum platnosti ponuky: 15.10.2023
Pracovný a mimopracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu počet mesiacov: 8
Pracovná oblasť: Ubytovanie, cestovný ruch a hazard

Údaje o pracovnom mieste

Náplň (druh) práce

Hľadáme 2 recepčné/-í do 4* wellness hotela v Nauders v Tirolsku v Rakúsku do polovice apríla 2024
Zmluva s rakúskym zamestnávateľom
Preferovaní jednotlivci
Nástup: 10.09.
Pracovná doba:
- 5 alebo 6 dní/40 alebo 48 hodín týždenne
Plat: 1800 - 1950€ Netto/mesiac
Ubytovanie v blízkosti hotela 10-15 minút pešo v ubytovni pre zamestnancov v jednolôžkovej izbe zadarmo a strava (3 x denne) aj počas voľna zadarmo
Úroveň jazyka: nemecký jazyk B2 a anglický jazyk B1
Náplň práce:
- vybavovanie zákazníkov, telefonická, osobná a elektronická komunikácia so zákazníkmi, check-in a check-out, práca s rezervačným systémom hotela, administratívne práce, vybavovanie reklamácií, spolupráca s ostatnými oddeleniami
Požiadavky na zamestnancov:
-požadované predchádzajúce pracovné skúsenosti v hotelierstve na pozíciách, referencie (ak sú k dispozícii), odbornosť
-tímová spolupráca, spoľahlivosť, presnosť, čistota a priateľskosť
Pracovné oblečenie poskytuje zamestnávateľ zadarmo, mať so sebou protišmykovú obuv
Nie sú povolené zvieratá
Jedná sa o 4* wellness hotel s vkusnými izbami, wellness junior suitami a wellness apartmánmi s rozlohou izieb od 20m2 do 120m2 s vyhrievanými hlinenými stenami a vlastnou vírivkou alebo panoramatickým luxusným apartmánom pre 6 osôb, s wellnessom s kúpeľnými a kozmetickými procedúrami so saunami a panoramatickým vonkajším bazénom a posilňovňou s možnosťou osobného trénera, s reštauráciami s A la Carte menu a pre hostí s polpenziami
Benefity pre zamestnancov:
20% zľava vo fitness a wellness centre, 20% zľava na tovar v hotelových obchodoch, 20% zľava na prenocovanie v rodinných hoteloch, 20% zľava na vlastnú módnu značku

Požadované vzdelanie

Stredné odborné vzdelanie

Úplné stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

aspoň 6 mesiacov

Cudzie jazyky

nemecký - pokročilá: B1 a B2

anglický - pokročilá: B1 a B2

Podmienka: Ovládanie všetkých definovaných jazykov

Filtrovať ponuky podľa

1/2206