Pracovník INFOCENTRA v stredisku BACHLEDKA SKI & SUN

Spoločnosť: BACHLEDKA SKI & SUN s. r. o.
Miesto výkonu práce: Ždiar (Poprad)
Dátum platnosti ponuky: 12.12.2023
Pracovný a mimopracovný pomer: pracovný pomer na neurčitý čas
Pracovná oblasť: Ubytovanie, cestovný ruch a hazard

Údaje o pracovnom mieste

Náplň (druh) práce

Ako bude vyzerať Váš deň a za čo budete zodpovedný
Vaša práca bude rôznorodá a dôležitá. Budete osobou prvého kontaktu pre našich dodávateľov, kuriérov a iných poskytovateľov služieb. Zároveň budete kontaktnou osobou pre zákazníkov volajúcim do strediska a spravovať firemný info mail. Denne budete komunikovať so všetkými oddeleniami spoločnosti, pretože budete akousi spojkou medzi nimi. Medzi Vaše denné úlohy bude patriť aj kontrola a pridávanie informácii na webové stránky, rozosielanie informačných mailov a komunikácia s partnerskými a ubytovacími zariadeniami. Budete pomáhať pri organizácii podujatí, akcií a plne zodpovedať za obsluhu skupín a organizovaných výletov. Ako pracovník infocentra tvoríte akúsi recepciu a pomáhate s administratívou. Počas prevádzky predávate vstupenky skupinám návštevníkov, vybavujete špeciálne požiadavky, sťažnosti i reklamácie. Budete osobou, ktorá toho vie o stredisku najviac a vždy vie podať kompetentné informácie nie len návštevníkom, ale i iným kolegom.

Požadované vzdelanie

Stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Cudzie jazyky

anglický - pokročilá: B1 a B2

Filtrovať ponuky podľa

1/2206